ceestahc logoW imieniu Stowarzyszenia CEESTAHC serdecznie zapraszamy do Krakowa na 13 Międzynarodowe Sympozjum Evidence-Based Health Care pt. “Integrated health care - exploration beyond the HTA”, które odbędzie się w dniach 8-9 października 2018 w hotelu Holiday Inn Kraków, ul. Wielopole 4.

Od 15 września przyjmujemy zapisy na Warsztaty szkoleniowo – edukacyjne Mukowiscydoza 2018. Szczegóły i wiećej informacji na stronie Warsztatów

On June 23

wyprawka dla przedszkolaka

Wyprawka dla przedszkolaka organizowana jest dla podopiecznych Fundacji MATIO. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 sierpnia.

Realizatorzy: Fundacja Hipoterapia, Fundacja Matio
Wieloletni projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Trzeci rok działa w Krakowie na ul. Daszyńskiego 22 Centrum, z którym każdy Krakowianin mający jakiś problem rodzinny, może się skontaktować (przyjść /zadzwonić /czatować) aby dostać zebraną z różnych źródeł i sprawdzoną informację o przysługującym mu wsparciu oraz uzyskać pomoc w rozwiązaniu indywidualnego problemu.
Doradca MCIS to nie jest zwyczajny doradca klienta. To doradca, który rozwiązuje problem danej zgłaszającej się osoby i szuka pomocy w instytucjach i organizacjach w całym mieście, dzwoniąc, aktualizując informacje o dostępnej ofercie pomocowej, sprawdzając jej jakość, do momentu aż uzyska kompletną informację o wszelkich możliwościach rozwiązania danej sprawy. Wsparcie nie kończy się na samym doradztwie. Pracownicy Centrum w razie potrzeby pomagają wypełnić wnioski, formularze, zebrać i zweryfikować niezbędne do załatwienia sprawy dokumenty, a potem monitorują sprawę, aż do jej finału.

Zarząd Fundacji MATIO składa Panu Tomaszowi Smolińskiemu serdeczne podziękowania za sumienną i rzetelną wieloletnią współpracę na rzecz fundacji oraz niebywały wkład w jej rozwój. Życzymy również powodzenia w rozwijaniu dalszej kariery zawodowej.
Pragniemy również poinformować, iż obowiązki Pana Tomasza przejmuję pani Monika Kapralska, która jest do Państwa dyspozycji:
Wtorki godz. 9:00-16:00
Czwartki godz. 9:00-16:00
Piątki godz. 9:00-16:00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 12 296 41 46