• MUKO KOMPLEX MATIO Małopolska

    MUKO KOMPLEX MATIO Małopolska

  • GENialna szkoła

    GENialna szkoła - ogłoszenie wyników

  • Warsztaty edukacyjne "Mukowiscydoza"

  • Pracuję w NGO - program szkoleń

Wspomóż nas - przekaż darowiznę

 zł    gr

Aktualności

Program XIV Warsztatów szkoleniowo-edukacyjnych MUKOWISCYDOZA

W dniach 28- 30 listopada w Warszawie po raz XIV organizowane są przez Fundację Warsztaty szkoleniowo-edukacyjne MUKOWISCYDOZA w których będą uczestniczyli rodzice, opiekunowie oraz chorzy dorośli, lekarze zajmujący się mukowiscydozą i eksperci z obszaru całej Polski. Tradycyjnie już Warsztaty sa jedną z polskich aktywności Europejskiego Tygodnia Świadomości nt. Mukowiscydozy. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Paczka dla Mukolinka - zostań świętym Mikołajem

Drodzy Nasi Milusińscy!

 Pisaliśmy już o tym w ostatnim Kwartalniku MATIO, ale warto przypominać :) Zostań świętym Mikołajem i pomóż nam obdarować chore na mukowiscydozę dzieci prezentem z okazji świąt. Aby pomóc św. Mikołajowi wystarczy wpłacić na konto Fundacji „MATIO” dowolną kwotę. Można także samemu zrobić paczkę i dostarczyć ją do Fundacji (także pocztą lub kurierem), a zostanie przekazana naszemu podopiecznemu.

Drodzy podopieczni wiemy, że zaczęliście nowy rok szkolny, że jesień kusi kolorami i dzisiaj nie myślicie o tym, że niebawem świat pokryje się śniegiem – pamiętajcie jednak już dziś o św. Mikołaju! Kiedy zaczyna się zbliżać magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, wszyscy stajemy się lepsi, bardziej życzliwi, mając nadzieję na wiele wyjątkowych chwil, w których nawet najskrytsze marzenia stają się rzeczywiste. Jak co roku, każde dziecko – duże czy małe- czeka na przyjście św. Mikołaja. I jak co roku Fundacja MATIO już zaprosiła go do siebie licząc na wspaniałe prezenty dla swoich podopiecznych. Św. Mikołaj kocha Was wszystkich, ale Wy też kochajcie jego!Czekamy na Wasze listy do św. Mikołaja – już od teraz! Piszcie tak, by wiedział, że jest Wam potrzebny, by czuł, że go potrzebujecie. Piszcie o swoich marzeniach, pragnieniach, opisujcie swoje codzienne dni. Dołączajcie rysunki i zdjęcia. Wiemy, ze św. Mikołaj będzie się starał je spełniać – oczywiście, w miarę swoich możliwości :)

Ukazał się nowy 65 numer Kwartalnika MATIO Mukowiscydoza

 Drodzy podopieczni już od jakiegoś czasu macie w swoich domach nowy nr Kwartalnika MATIO Mukowiscydoza (3 (65)/2014). Czasopismo ukazuje się od 1998 roku, w tym roku dzięki wsparciu środków PFRON. Zapraszamy do lektury wydania internetowego.

Dziękujemy

  Drodzy nasi Darczyńcy!
Ministerstwo Finansów opublikowało wyniki dotyczące podatników przekazujących 1% na rzecz organizacji pozarządowych. W imieniu Zarządu Fundacji MATIO, jej pracowników, wolontariuszy i podopiecznych serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% na pomoc naszym ponad 1500 podopiecznym.

facebook

stat4u stat4u