W dniu 18 lutego 2023 r. w Hotelu Pod Różą odbył się V Bal Charytatywny Fundacji MATIO, organizowany w ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia MukowiscydozyGłównym jego punktem była licytacja przedmiotów przekazanych na ten cel przez darczyńców, którą poprowadził nasz ambasador Kacper Kuszewski

Całkowity dochód z balu zostanie przeznaczony na rzecz osób chorych na mukowiscydozę i ich rodzin.

W dniu 26 lutego 2022 r. w Hotelu Pod Różą odbył się IV Bal Charytatywny Fundacji MATIO.

Całkowity dochód z Balu zostanie przeznaczony na rzecz osób chorych na mukowiscydozę i ich rodzin przybywających do nas z Ukrainy. Bal rozpoczął cudowny koncert Krakowskiej Młodej Filharmonii pod batutą Pana Tomasza Chmiele, następnie odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych na ten cel przez naszych znamienitych darczyńców.
Dziękujemy

Zapraszamy na III Bal Charytatywny organizowany przez Fundację MATIO w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Mukowiscydozy.

Ze względu na pandemię w tym roku będzie to bal wirtualny.

Bal rozpocznie się 27 lutego 2021 r. od godz. 17.00. na YouTube

👉 https://youtu.be/Fv7eIVWnMHQ

W dniu 29 lutego 2020 r., w hotelu Unicus Palace w Krakowie, Fundacja Matio po raz drugi zorganizowała Bal Charytatywny, którego celem było pozyskanie pieniędzy na pomoc naszym podopiecznym.
Bal rozpoczął się o godzinie dziewiętnastej, kiedy to zaczęli gromadzić się zaproszeni Goście.

Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością serdecznie dziękujemy.

Przybyłych Gości przywitał Prezes Fundacji MATIO Pan Paweł Wójtowicz i po krótkim wystąpieniu zaprosił do oglądania przedmiotów zgromadzonych na licytację główną, jak i stolikową oraz do zakupu „szczęśliwego losu” w loterii fantowej, którą przygotowaliśmy jako niespodziankę dla naszych Gości. Następnie miała miejsce kolacja z muzycznym tłem.

2 marca 2019 roku odbył się I Bal Charytatywny zorganizowany przez Fundację MATIO w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Mukowiscydozy.

Bal miał miejsce w Krakowie w „ Hotelu pod Różą”, rozpoczął się powitaniem Gości oraz krótkim wystąpieniem Prezesa Zarządu Fundacji MATIO Pawła Wójtowicza oraz Dyrektora Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie Pana Stanisława Stępniewskiego.